Standard.al

Gjendet i vdekur në banesë 65 vjeçari nga Elbasani

0

Një 65-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij, ku jetonte i vetëm.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit dhe sipas policisë nga hetimet e deritanishme në trupin e Engjëll Hasekiut nuk janë gjetur shenja dhune.
Policia e Elbasanit/ Informacion paraprak
Në lagjen ‘Luigj Gurakuqi’, Elbasan, në banesë është gjetur pa shenja jete shtetasi E. H., rreth 65 vjeç, i cili jetonte i vetëm në banesë.
Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.