Standard.al

Dy super projektet për stadiumin e ri…Milani dhe Interi prezantojnë projektet

0

Milani, përmes llogarisë së tij zyrtare në Twitter, ka publikuar dy foto nga dy projektet e paraqitura sot në lidhje me impiantin e ri që do të ndërtohet.

Dy projektet synojnë rizhvillimin e “San Siros” dhe duan të përfshijnë jo vetëm tifozët e Milanit dhe Interit, por të gjithë qytetin.

Ata janë dizenjuara nga “Popolous” dhe “Man Manica”. Njëri prej tyre do të jetë përzgjidhet si impianti i ri i dy skuadrave milaneze.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.