Standard.al

Habit sërish Ivanka Trump! Ja si është shfaqur në Romë…(FOTO)

0

Këtë fundjavë Ivanka ka marrë pjesë në një dasmë në Romë ku ka shkëlqyer e veshur me fustanin e së ëmës.

Këshilltarja 37 vjeçare e Shtëpisë së Bardhë, ndryshe nga mamaja, e ka kombinuar fustanin me taka ngjyrë ari dhe buzë të kuqe.

Fustanin “Bob Mackie”, Ivana e ëma e Ivankës, e ka veshur në 1991 dhe kjo nuk është hera e parë që e bija i “vjedh” veshjet pasi kjo ka ndodhur edhe në 2014 në dasëm e Joseph Altuzarra.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.