Standard.al

FOTO/ “Tërbohet rrjeti”, tërheq vëmëndjen Ivanka Trump në samitin e OKB-së…

0

Ivanka Trump vajza e Presidentit amerikan Donald Trump së fundmi ka tërhequr vëmëndjen e mediave në mbarë botën me veshjen e saj në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së.

Ajo kishte veshur një kostum solemn por kishte ‘harruar’ reçipetat dhe këmisha e kaltër i kishte zbuluar me shume sesa duhet vajzës së presidentit Trump, çka bëri bujë në rrjete sociale.

Ivanka, e cila po merr pjesë në samitin global së bashku me babanë e saj, Presidentin Donald Trump , kishte veshur një fund me ornamente lules 2.130 dollarësh nga Prada

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.