Standard.al

FOTO/ “A deshët ujë!?” Rjeti “kryqëzon” Veliajn: Ja pra, ju përmbyta…

0

Orët e fundit, kryeqyteti shqiptar, në shumë pjesë të tij është nën pushtetin e ujit.

Ndaj dhe në rrjetet sociale nuk kanë munguar memet, të cilat përmes humorit kritikojne kryebashkiakun Erion Veliaj.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.