Standard.al

“Si tha si tha? Nesër në shkollë dhe po ra tërmet vini një jastik në kokë!”

0

Pas deklaratave të ministres së Arsimit, Besa Shahini sipas të cilës nxënësit duhet të kenë jastëk në rast tërmeti, akademiku Artan Fuga ka reaguar me ironi ne rrjetin social facebook.

Statusi:

Si tha si tha ?

O kalamaj nesër në shkollë dhe po ra tërmet vini një jastik në kokë!

Ore më bëjnë veshët mua, apo këta janë çmendur të gjithë!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.