Standard.al

VIDEO/ “Tërbohet” Conte, ja si e festoi golin e Lukakut!!!

0

Interi fitojë me rezultatin 2-0 ndeshjen ndaj Milanit.

Afrimi më i zhurmshëm për zikaltrit në merkaton e verës, Lukaku, do të gjente golin e dytë dhe mbylli historikun e takimit.

Ajo që po shpërndahet gjerësisht në minutat e fundit, ishte reagimi i Antonio Contes. Ky i fundit ka treguar grintën e tij të madhe, duke na kujtuar Jurgen Klopin dhe festimin e tij të zakonshëm, teksa “dehet” në festë së bashku me pjesëtarët e tjerë të stafit

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.