Standard.al

VIDEO/ Dëmtime të rënda në një pallat në Kombinat!

0

Ish kryeministri i Shqiperise, Sali Berisha ka publikuar nje video te rende ku duket qarte demtimet e nje pallati.

Postimi i plote:

Demtime te renda ne nje pallat ne Kombinat!

Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje. Eshte nje pallat 8 katesh qe eshte bere i gjithi ketshu ne Kombinat. Ju lutme ngrieni si shqetesimm pasi eshte ber i pa banueshme dhe njerzti po flen jasht

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.