Standard.al

VIDEO/ Po jepte edicionin e lajmeve, gazetarja shqiptare kalon çaste paniku teksa po binte tërmeti…

0

Një tërmet me magnitudë 5.8 ballë me epiqendër në Detin Adriatik tronditi ditën e sotme Shqipërinë. Mësohet se tërmeti ka shkaktuar persona të lënduar dhe dëme materiale në disa qytetet të vendit.

Tërmeti i fuqishëm u ndihe dhe në Tiranë, duke bërë që qytetarët të dalin jashtë banesave.

Ndërkohë, gjatë lëkundjeve të tërmetit gazetarja Besmira Pelushaj ka kaluar momente frike teksa ishte “Live” duke transmetuar edicionin e lajmeve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.