Standard.al

Veprim i ulët/ Për 3 ditë me radhë ngacmoi seksualisht gruan dhe 2 vajzat e veta…

0

Një burrë 50 vjeç nga Gjilani i Kosovës ka ngacmuar seksualisht gruan dhe dy vajzat e tij. 50 vjeçari, me inicialet M. Sh, dyshohet se e ka bërë këtë veprim të ulët ndaj familjarëve të tij për tri ditë me radhë.

Duke e parë këtë gjendje, fqinji i tij në fshatin Cernicë, dje pasdite ka lajmëruar Policinë për të marrë masa për mbrojtjen e viktimave nga ngacmimi i vazhdueshëm seksual.

Policia e ka arrestuar M.SH dhe po e mban në paraburgim për 48 orë .  Për shkak të gjendjes shëndetësore  dhe rekomandimit të psikiatrit, 50-vjeçari është vendosur të dërgohet në Repartin e Psikiatrisë dhe stë mbahen nën kontroll nga Policia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.