Standard.al

Tërmeti i fuqishëm/ Gzetari i njohur: Olta, Elisa ku e keni Edin?! Kërkojini ndjesë Presidentit!!!

0

Presidenti Ilir Meta paralajmëroi javë më parë se, Shqipëria dhe rajoni i Ballkanit rrezikoheshin nga tërmete të fuqishme, duke i kërkuar qeverisë të marrë masa paraprake.

Masat jo vetëm që nuk u morën, por eksponentë të qeverisë gjetën kohë edhe të talleshin me kreun e shtetit.

Por sot, kur vendi u trondit nga një tërmet i fuqishëm, gazetari Dritan Kaba bën një postim interesant në rrjetet sociale.

Postimi i plotë i Dritan Kabës:

OLTA, ELISA KU E KENI EDIN?!

Ku je Olta, ku e ke Elisa komshien dhe shoqen e vjeter te “armeve”.? Ku e ke liderin tend, Edin! Po qesh apo dole me vrpa jashte. Bej nje leter per Presidentin tani!

Njerez te papergjegjshem dhe te paafte.

Arrogante idiote dhe debila qe iu ka rene qeveria ne dore. Moret vota me banda edhe oligarke, keshtu nuk iu bie ndermend te merrni masa per qytetaret.
Ku je Olta, Elisa dhe te gjitthe te tjeret, qe vrapuat per te shpetuar koken, me benevreke ne duar.

Kerkojini ndjese Presidentit.

Ju jeni nje grup te papergjegjshmit qe fatkeqesisht qeveris kete vend.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.