Standard.al

Loredana Zefi edhe pas bllokimit të pasurisë nuk i ndalon blerjet me mijëra euro

0

Pas skandalit ku reperja Loredana Zefi u akuzuan nga një çift zvicerian se i kishte mashtruar duke ju marrë një shumë goxha të majme, Prokuroria e Zvicrës i’a bllokoi të gjitha llogaritë bankare reperes.

Por ky vendim i prokurorësi nuk e ka ndaluar reperen që të vazhdojë blerjet e saj luksoze.

Së fundmi me anë të një video Loredana tregoi blerjen e saj të fundit me mijëra euro.

Dhe është një orën e markës së njohur ‘Rolex’ cmimi i të cilës shkon me mijëra euro.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.