Standard.al

Korçë/ 41-vjeçarja vret veten duke pirë helm…

0

Një grua 41 vjeçare nga fshati Pojan i Korçës ka humbur jetën mbrëmjen e së premtes duke pirë helm. Policia tha se ngjarja ka ndodhur më datë 20 shtator  në orën 21:00,  në banesën e saj.

Nuk është përcaktuar ende se çfarë helmi ka pirë R.K., e cila gjatë rrugës për në Spitalin e Korçës, ka ndërruar jetë.

Policia tha se nga kqyrja e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe mbetet mister arsyeja pse vendosi të vriste veten.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.