Standard.al

Heq dorë nga jeta e luksit dhe fustanet seksi, Fjolla Morina zhvendoset në fshat, poston foto…

0

Këngëtarja Fjolla Morina gjithmonë ka ekspozuar në rrjetet e saj sociale jetën luksoze që bën.

Por së fundmi, këngëtarja ka hequr fustanet provokuese dhe të shtrenjta duke iu dedikuar jetës së fshatit. Në postimet e fundit, Fjolla shfaqet duke mbledhur speca dhe domate në një serë.

  

“Ishte një ditë e bukur sot”– shkruan krah fotos Fjolla, në të cilën është veshur mjaft sportive.

Fjolla ka posuat edhe video në “Instastory” ku edhe duket teksa i mbledh me dorën e saj specat. Mesa duket në jetën e saj po ndodhin disa ndryshime

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.