Standard.al

Gazetarja dhe reperi shqiptar po martohen, ‘shkesi’ Instagrami…

0

Tashmë dhe siç është bërë e ditur rrjete sociale janë vendet ku shumë nga personazhe të njohur ose të thjeshtë kanë gjetur dashurinë e tyre.

Kjo ka ndodhur dhe për reperin e njohur Skerdi Ago i i cli prej kohësh është i lidhur me gazetaren e njohur Vesa Rama e cila është 6 muajsh shtatzënë.

I pyetur nga ndjekësit se  se si e ka njohur Vesën ai ka treguar se shkesi ishte Instagrami.

Image

Më parë Skerdi ka treguar se ka folur me Vesën në Instagram për një intervistë që do i bënte në portal dhe aty ka nisur gjithçka.

Reperi është pyetur gjithashtu edhe për dasmën dhe ka konfirmuar lajmet se do martohet së shpejti pasi fëmija të vijë në jetë.

Image

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.