Standard.al

FOTO-VIDEO/ Ja si janë shkatërruar nga tërmeti i fuqishëm pallatet te ‘Fresku’…

0

Tërmeti i fuqishëm që tronditi vendin rreth 3 orë më parë ka lënë pas dëmtime të shumta materiale edhe në qytetin e Tiranës.

Ashtu si edhe në zona të tjera, edhe te Fresku, shumë pallate kanë pësuar dëme të mëdha materiale, ndërsa qytetarët janë detyruar të lenë banesat e tyre dhe të vazhdojnë të jenë ende në rrugë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.