Standard.al

FOTO/ Tronditet nga tërmeti edhe Zv.kryeministri, del me pantallona të shkurtra nga banesa…

0

Lëkundjet e forta të tërmetit kanë sjellë dëmtim të disa banesave në Tiranë, Durrës e qytete të tjera të vendit.

Në kryeqytet, qytetarët kanë lënë banesat dhe vazhdojnë të jenë ende përjashta.

Mes tyre edhe zv/kryeministri Erion Braçe, i cili ka dalë me pantallona të shkurtra nga banesa.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.