Standard.al

FOTO/ Tjetër tërmet shkund qytetin e Durrësit, epiqendra në detin Adriatik!!!

0

Një tjetër lëkundje e fortë tërmeti me magnitudë 4.4 ballë është ndjerë pak çaste më parë. Lëkundja në fjalë kishte si epiqendër Detin Adriatik, 5 km larg qyteti të Durrësit. Kjo ka qenë lëkundja e tretë brenda  pak kohësh.

Lekundja E Tret

Lëkundja e tretë ka shtuar edhe më tej frikën tek qytetarët, të cilët tashmë kanë lënë banesat dhe kanë dalë në qiell të hapur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.