Standard.al

Faktet flasin për divorcin nga i shoqi/ E tradhtoi?! Rudina Denbacaj vendos të flasë për ndarjen nga bashkëshorti…

0

Ditën e sotme, në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se aktorja e humorit dhe moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës me burrin dhe babanë e vajzës së saj, Aleksin.

Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për të, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re me ish deputetin.

E  lidhur më këtë lajm aktorja nuk është shprehur akoma por disa indicie na bëjnë të mendojmë se ky lajm mund të jetë i vërtetë.

E para nëse shohim llogarinë personale të aktores në Instagram shohim se ajo ka fshirë të gjitha fotot me bashkëshortin e saj dhe në llogari janë vetëm foto e aktores me vajzën e saj.

Image

E dyta aktorja nuk mban më në gisht unazën e martese dhe kjo duket në foto e fundit të publikuara nga vetë ajo .

Image

Dhe e treta gjatë në një intervistë dhënë së fundi në programin e mbasites në Top Channel teksa fliste për incidentitin e Vikit ( vajzës së saj) që i kishte ndodhur në kopsht ajo është shprehur:

‘Për fat, babai i Vikit, Aleksi është shumë i qetë dhe arriti të më qetësonte. Unë e kuptova që isha gabim sepse vajza ime e cila ka një pamje prej zane, nuk duhet të jetë e dhunshme. Në atë lloj tensioni mora në telefon një instruktor xhudoje. Uroj që edukatorja të mos më dali më përpara kurrë. Nuk jam aq qytetare sa ta lë më kaq, e pranoj’ – deklaroi Rudina.

Pra nesë e lexojmë me kujdes akorja bashkëshortin e saj e quan thjesht babi i Vikit dhe jo bashkëshorti.

Tani pritet vetëm që aktorja të tregoj vetë se si qëndron e vërteta. “Xing.al” e kontaktoi Rudina Dembacajn, por aktorja e humorit preferoi të mos komentojë mbi lajmet e shpërndara sot se ajo e ka tradhtuar të shoqin me një politikan, për të pritur momentin e duhur për të folur publikisht.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.