Standard.al

Aksidenti i rëndë në Lezhë/ Ndërron jetë në spital…

0

Një djalë i ri, që lëvizte me bicikletë në Ishull Lezhë, është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një makinë dhe ndërroi jetë në spital disa orë më vonë. Ai quhet Ylli Mena, mëson Panorama.

Policia bëri me dije se ai është 27 vjec, ndërsa për drejtuesin e mjetit nuk jepej informacion. I riu nuk mundi t’ju mbijetoje plageve te marra.

Lezhë /Informacion paraprak

Rreth orës 08:30, në Ishull Lezhë, ka ndodhur një aksident ku është aksidentuar nga një mjet shtetasi Y.M.vjeç 27, banues në Lezhë i cili po lëvizte me biçikletë.

Për pasojë është lënduar drejtuesi i biçikletës i cili ndodhet në spital nën kujdes mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.