Standard.al

Rezart Veleshnja rrëfen episodin me policin e Rilindjes: Ti ordiner, palaço që shan Ramën….

0

Rezart Veleshnja, aktor i njohur i humorit, në emisionin 360 Gradë, ka treguar një episod të vështirë që i është dashur të hasë në rrugët e Tiranës, ndërsa një punonjës i policisë së shtetit e ka ndaluar, dhe e ka trajtuar si mos më keq, me pretekstin se ka sharë kryeministrin Rama.

“Shiko deri ku ka arritur. Ishte në një makinë dhe ishte civil (polic).

Ti më tha mua që shan Ramën, sepse ma ka treguar djali në telefon, ti hap cik krahun.

Ti more maskara më thua, pse ca je ti, ordiner, palaco. Hape krahun më tha mua, nxirri dokumentet, më vuri 20 mijë lekë gjobë.

Pse? Për parkim të gabuar sepse kështu më do qejfi mua”, u shpreh Veleshnja në emision, lidhur me gjobën që mori.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.