Standard.al

Me zë dhe figurë!!! Vokshi: Dëgjoje ç’thotë kryemashtruesi Veliaj…

0

Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj duket se nuk mund të rrijë dot as një sekondë pa mashtruar dhe gënjyer qytetarët që e votuan.

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka postuar një video ku Veliaj me zë dhe figurë mashtron se është rritur orari i furnizimit me ujë të pijshëm për qytetarët e Tiranës, ndërkohë që prej javësh kryeqyteti nuk ka ujë as për tu larë, pasi për të pirë nuk ka patur asnjëherë.

Ja postimi i Vokshit:

Dëgjoje i c’thotë kryemashtruesi…

Sot gjithë Tirana pa ujë… edhe zonat në qendër të Tiranës që nuk ju ka munguar uji asnjë herë…

Tiranasit paguajne ujin dhjetë herë me shtrenjt…por ujë nuk kanë…

Ku shkojnë paratë e taksapaguasve tiranas????

#ReagoPërTëDrejtatETua

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.