Standard.al

Këngëtarja i nxjerr “të palarat” të shoqit…

0

Këngëtarja Julka Gramo ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” ka folur për përditshmërinë e saj, si një mama e du djemve.

E pyetur se si ia del për menaxhimin e kohës, duke qënë se bashkëshorti i saj ëhstë më i angazhuar në punë, Julka nuk është “frenuar”.

“Kur mungon një nga prindërit pak më shpesh, nuk më duket okay që të largohet dhe prindi tjetër. Kështu zgjedh që dikush të bëjë sakrificën, sepse edhe për Andin është sakrificë të qëndruarit larg, udhëtimet e shpeshta apo të mos qenit çdo ditë pranë fëmijëve. Dhe unë bëj sakrificën e të qënit pranë”, u shpreh ajo.

Gjatë fjalës së saj në studio, Julka tregoi edhe një moment kur bashkëshorti i saj për shkak të angazhimeve për pak ka humbur ditëlindjen e njërit prej djemëve.

Andi kishte një impenjim dhe nuk ka ardhur deri kur erdhi pjata e tretë e menusë. Dhe erdhi i veshur ashtu siç ishte me tuta. Unë u mërzita,”-tha ajo. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.