Standard.al

FOTO/ “Tahiri ashpërson tonet me Veliajn!!! Lësho ujin se na u kalb malli”

0

Teksa Tirana vijon të vuajë prej muajsh tashmë mungesën e ujit të pijshëm, në rrjetet sociale qarkullojnë shumë meme, të cilat po shihen së fundmi si një formë e protestës qytetare dhe ironizuese ndaj ish-ministrit Tahiri dhe kryebashkiakut Veliaj.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.