Standard.al

“Çmendet” Spiropali: Tahiri nuk i përket PS-së, “ish-ministri i Brendshëm, më jetëgjatë i socialistëve”

0

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali, sot ka “mohuar”, ish-ministrin Saimir Tahiri.

Ndërsa komentoi vendimin e Gjykatës për Tahirin, Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u shpreh sot se e gjitha kjo “është çështje e drejtësisë jo e Partisë Socialiste, as e qeverisë dhe as e partive të tjera politike në tërësi, të cilat kanë kohë që kanë braktisur detyrën për t’u marrë me çështje që nuk u takojnë fare!”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.