Standard.al

“Të fshihet serveri i kamerave”, Berisha: Mbahet në burg pronari i lokalit ku u plagos vëllai i kryetarit të Bashkisë

0

Pronari i lokalit ku u plagos vëllai i kryetarit rilindas të Bashkisë së Bulqizë, mbahet në burg pasi i kërkohet të fshijë serverin e kamerave që dëshmojnë se ngjarja ishte një aferë e pastër drogë.

Denoncimi ka ardhur nga një qytetar që ka dijeni për ngjarje dhe është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha

‘Atij i kerkohet te fshije serverin e kamerave sepse ato tregojne se ishte afere e paster droge!

Narkopolicia pale me krimin dhe drogen! sb

Doktorr pronari i lokalit qe u plagos vellai i Lefter Alles kryetarit te bashkise Bulqize mbahet ne burg Arsyeja te fshije serverat dhe pamjet filmike se tavolinat kan qen plot me mall te bardhe policia po fsheh ngjarjen dhe po prish provat duan ta bejne nje zenke te castit Ky eshte shteti i Rilindjes’

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.