Standard.al

Ironizon Sejko: “Saja si Nexhmija. U akuzua për krimet e diktaturës u dënua për kafe”

0

Vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri, është cilësuar qesharak.

Genc Sejko i njohur ndryshe dhe si ‘njeriu i emmeve’ e ka cilësuar qeshar këtë vendim, madje e ka krahasuar atë me dënimin që mori bashkëshortja e ish diktatorit Hoxha, Nexhmije Hoxha e cila u gjykua për krimit e komunizmit dhe u dënua për kafe.

Ndërkohë që Tahiri gjithë kohën u gjykua për lidhje me trafikantët e drogës, dhe në fund u dënua për shpërdorim detyre.

Ja postimi i Sejkos:

Saja si Nexhmija. U akuzua për krimet e diktaturës e dënua për kafe

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.