Standard.al

Ironia e radhës nga ish-kryeministri: Shefi i madh..!

0

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri lëshoi edhe sot në prag të vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të, mesazhe të koduara drejtuar Ramës dhe bashkëpunëtorëve, që sipas Tahirit po kërkojnë ta fundosin.

Saimir Tahiri foli për ‘shefin e madh’ duke lënë të kuptojë qartë Edi Ramën, duke i përcjellë një mesazh të qartë që dënimi i tij mund të sjellë edhe fundin e vetë Ramës.

‘Shefi i madh’ është kthyer edhe në lajmotiv të rrjeteve sociale, ku portretit të Tahirit i është mbivendosur ai i Ramës. 

Portret që është postuar edhe nga ish-kryeministri Berisha me diciturën ‘Shefi i madh’

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.