Standard.al

Zbulohet arsyeja e takimit të Norës dhe Tunës…ka lidhje me Robertin

0

Takimi i Tunës dhe Norës, pas ndarjes së kësaj të fundit nga Roberti ishte kryefjalë e mediave rozë.

Duke qenë se në mes ishte edhe stilisti i njohur Valdrin Sahiti, u mendua se takimi ka qenë për arsye pune, por mesa duhet jo. Nora ishte ajo që ka kërkuar një takim me Tunën, për të marrë mbështetjen e saj pas ndarjes me Robertin.

Ish-partneri i Norës ka qenë shkaku pse dy vajzat nuk flisnim me njëra-tjetrën.

Dy ish-kunatat duket se tashmë kanë lënë pas të shkuarën dhe kanë gjetur mbështetje tek njëra-tjetra.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.