Standard.al

I thanë se projekti i ri i dedikohet Keisit, ja si reagon Stresi

0

Stresi po përgatitet për një projekt të ri muzikor. Mbrëmë bëri një postim në Instagram ku shkruajti: “Një hit i ri po vjen. Qëndroni gati.”

Nuk munguan komentet nëse projekti do jetë dedikim për ish-partneren e tij Keisi.

Reperi zgjodhi të qëndronte i qetë dhe të mos i kthente asnjë përgjigje ndjekësve.

Ndërsa sot, ai solli një tjetër imazh nga xhirimet e klipit dhe shkruajti: “Jam aty ku ti s’më sheh”.

Nuk dihet ende se për çfarë flet klipi, por të gjithë fansat janë kurioz për surprizat që do sjellë Stresi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.