Standard.al

FOTO/ Enca Haxhia “çmend rrjetin”, nuk ndalet së provokuari!!!

0

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për fotot e saja provokative

Së fundmi ajo ka postuar një foto me të cilën i ka çmendur të gjithë fansat.

Në minutat e parë të publikimit pranë postimit që e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram ka pasur reagime të shumta nga ndjekësit e këngëtares të cilët i kanë lënë komente dhe pëlqime.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.