Standard.al

Baba për herë të dytë, Lorik Cana zbulon emrin e fëmijës që do të vijë në jetë…

0

Pak ditë më parë, bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Canës, Monika zbuloi se ata po presin të bëhen prindër për herë të dytë.

Monika postoi një foto në Instagram ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur krah Lorikut.

Çifti ende nuk e ka bërë të ditur gjinine e bebes që do vijë në jetë, por nëse është vajzë, Loriku dhe Monika e kanë gati emrin.

Në një intervistë të një viti më parë Loriku u shpreh se ai dhe bashkëshortja duan që pas djalit të kenë një vajzë dhe ta quajnë Enkelejda. 

Fëmija i dytë i Lorikut dhe Monikës vjen katër vite pas ardhjes në jetë të Bojkenit.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.