Standard.al

Vasili ‘ironizon’ Ramën: S’ka një të dytë si ky stadium ‘çalaman’! Me një tribunë mangut dhe një kullë si patericë është unik!

0

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka postuar ne Facebook disa foto te stadiumit te ri qe po ndertohet ne Tirane duke e shoqeruar me nje mbishkrim. Ja si shprehet Vasili:

Stadium Çalaman dhe me paterice(parash)!?

Ka te drejte kryeministri kur thote qe nuk ka te dyte ne dynja si kjo arena kombetare qe po ben!??

Me nje tribune mangut dhe nje kulle si paterice eshte unik si stadium si çalaman.

Ky i Edi Rames po qe eshte stadium dhe jo si keta stadiumet kot si Alianz Arena ne Torino apo Santiago Bernabeu ne Madrid me nga kater tribuna e pa kulla.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.