Standard.al

Takimi i Bashës në darkë me aleatët, bien lajmet “fake”, në tryezë edhe LSI

0

Kreu i opozitës Lulzim Basha është duke darkuar me aleatët opozitarë. Takimi informal mësohet se po bëhet tek ‘Kantina Duka’, ku Agron Duka ka thirrur krerët e partive aleate.

Në takim mësohet se është Fatmir Mediu, Agron Duka, Dashamir Shehi dhe Nard Ndoka.

Në takimin me Bashën, ndodhet nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pasi kryetarja së Monika Kryemadhi ndodhet jashtë vendit. nderkohe mediat e majta te porositura perhapen me shpejt lajmin se kete takim te Bashes me aleatet e kishte bojkotuar LSI-ja dhe kryetarja Kryemadhi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.