Standard.al

Me dy biznese, Alesia Bami flet për herë të parë për mashkullin që e financon…

0

Ish-velina e emisionit investigativ “Stop”, Alesia Bami, ka folur mëngjesin e sotëm në “Wake Up” në lidhje me bizneset që ka hapur së fundmi. Ajo u shpreh se e ndihmon në financim dhe menaxhim babai, fill pasi u pyet nëse ekziston apo jo një mashkull që i mundëson jetën luksoze.

“Është një mashkull pas kësaj sepse normalisht nuk mund t’i menaxhoja e vetme, njërin ndoshta, por të dy jo. Është babai im”-tha Alesia Bami, në lidhje me butikun dhe restorantin e saj.

Risjellim në vëmendje se Alesia do të shihet këtë sezon të ri televiziv si moderatore e emisionit “Procesi Sportiv”, krah Edi Manushit dhe Ilda Bejlerit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.