Standard.al

Champions League, Messi do të luajë të martën kundër Borussia Dortmundit!

0

Messi ka lënë pas dëmtimin dhe pritet që të luajë të martën kundër Borussia Dortmundit në Champions League.

Barcelona në një njoftimi në rrjetin social “Twitter”, ka konfirmuar se Lionel Messit i është dhënë drita e gjelbër për të bërë paraqitjen e parë për sezonin 2019/20.

32-vjeçari pritet që të luajë nga minuta e parë të martën kundër Borussia Dortmundit.

“Leo Messi dhe Neto janë të gatshëm për Barcelonën”, ka shkruar klubi katalunas në “Twitter”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.