Standard.al

Bebe Rexha publikon foto me kostum të kuq, nxjerr në pah linjat trupore…

0

Bebe Rexha krahas muzikës po arrin të marr vëmendjen e publikut edhe me postimet, që po i bën në rrjete sociale ku po ekspozon asetet trupore.

Këtë herë këngëtarja nga Dibra ka publikuar një imazh ku shihet e veshur në një kostum të kuq dhe në plan të parë kishte vënë gjoksin.

Përkundër kritikave të shumta që po merr ku së fundi iu bashkua edhe ai i të atit, Bebe nuk ka ndërmend të ndryshoj veprimet e saj për dëshirën e të tjerëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.