Standard.al

Dalin emrat/ Ja kush i mbron platacionet e drogës në Krujë…

0

Prej disa vitesh, Shqipëria është pushtuar nga platacione të mëdha kanabisi dhe askush nuk vepron pavarësisht denoncimeve të shumta nga opozita.

Ditën e sotme një ish-efektiv policie ka denoncuar në adres të ish-kryeministrit Berisha platacionet e hashashit në fshatin Noje, të malësisë së  Krujës dhe sipas tij mbrohen nga kryebashkiaku Artur Bushi, deputeti Rrahman rraja dhe kryeplaku i fshatit. Sipas tij, për këto platacione kanë informacione të plota si kryeministri Rama, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe drejtori i policisë, Ardi Veliu por ato nuk preken, përkundrazi mbrohen.

Postimi i Berishës:

Plantacionet e mijra e mijra rrenjeve te Kanabisit qe mbrohen nga narkoshteti!

Ato nuk preken ndonese jane denoncuar disa here tek Edvin Mafia, gjeneral Hashashi dhe Ardi Eskobari!

Lexoni mesazhin e ish policit dixhital. sb

pershendetje doktor , ne radhë te pare ju uroj shendet dhe gjith te mirat ! jam nje ish efektiv policie nga kruja , dua te ndaj nje shqetesim me ju dhe gjith opinionin publik . plantacionet te medha ne fshatin noje te malsis kruje , nen mbrojten e kryetarit te bashkis kruje z,Artur bushi dhe depotetit te edvin droges z, Rrafman rraja dhe ushtaret e tyre si shefi i komisariati e kryeplaku i fshatit noje po mbrojn plantacione me kanabis edhe oficer te lart nga tirana po terrorizojn banoret e zones Per keto plantacione kane dieni dhe informacion te plote ministri Sander Lleshi,drejtori i pergjitheshem Ardi Veliu dhe vet kryeministri por ato mbrohen dhe nuk preken.te lutem anonim .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.