Standard.al

Përplasen 3 automjete në autostradë, mbetet një person i plagosur…

0

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në afërsi të fshatit Tresh në autostradën Lezhë-Laç.

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia e madhe e mjetit tip Benz dhe parakalimi i gabuar. Në këtë aksident ka mbetur i plagosur drejtuesi i njerit prej mjeteve i cili është dërguar në spitalin e Lezhës jashtë rrezikut për jetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.