Standard.al

Tronditet opinioni publik/ Babai godet më sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

0

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës.

Babai ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën dhe më pas gruan e tij.

Nuk ka ende informacion mbi gjendjen e personave të lënduar nga kjo ngjarje.

Ndërkohë që policia nuk ka dhënë detaje lidhur mbi ngjarjen dhe identitetin e personave të përfshirë në konflikt

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.