Standard.al

Meghan Markle ‘përplaset’ sërish me Mbretëreshën Elizabeth, zbulohet arsyeja EPIKE!

0

Meghan Markle u grind përsëri përsëri me Mbretëreshën Elizabeth. Sipas indekretimit të bërë të njohur nga Dielli, “sovrani është plagosur dhe zhgënjyer” për shkak të një sjelljeje të Dukeshës së Sussex. Në fakt, gruaja e Princit Harry gënjeu mbretëreshën. Ajo shpiku një justifikim për të mos shkuar në rezidencën mbretërore të Balmoral për Lojërat Highland. Në vend të angazhimit të vërtetë, ajo vendosi të shkojë në New York për të marrë pjesë në finalen e US Open.

Qëndrimi i Meghan Markle ndaj Mbretëreshës Elizabeth është fajësuar nga shumë njerëz. Ditët e fundit Dukeshka e Sussex u pa në finalen e US Open në New York. Për të marrë pjesë në ndeshjen e tenisit ajo duhej të dilte me një justifikim të shkëlqyeshëm. Në fakt asaj iu desh të refuzonte ftesën e Mbretëreshës për të shkuar në Balmoral me burrin e saj Harry dhe Archie të vogël me rastin e Lojërave Highland. Sipas asaj që Dielli ka zbuluar, sovrani ka mbetur “i plagosur dhe i zhgënjyer në një kohë kur i pëlqen të ribashkohet me miqtë dhe familjen e saj”. Sipas burimeve afër familjes mbretërore, Elizabeth dëshironte të kalonte “disa ditë kaos të gëzuar” me nipërit e mbesat e saj, përfshirë edhe Archie, e cila nuk ka qenë kurrë në Balmoral tani. Gruaja e Princit Harry kishte një arsye të mirë për të inatosur mbretëreshën. Ajo fluturoi në Big Apple për të dhënë mbështetjen e saj për miken e saj të madhe Serena Williams, një nga tenistet më të famshme në botë, e cila duhej të përballet në finalen e turneut kundër Bianca Andreescu.

standard.al

https://it.notizie.yahoo.com/meghan-markle-va-agli-us-085144635.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.