Standard.al

FOTO/ Nga Presidenti Meta te Ylli Rakipi e Salianji, zbulohen VIP-at e pranishëm në “Elbasan Arena”!

0

Kombëtarja shqiptare mori një fitore të rëndësishme 4-2 mbrëmjen e djeshme përballë Islandës në “Elbasan Arena”, ndeshje e vlefshme për kualifikueset e kampionatit europian.

Të shumtë ishin dhe personalitetet e njohur të cilët i mbështetën nga shkallët e stadiumit kuqezinjtë tanë.

Politikanë të pranishëm ishin presidenti Ilir Meta, ish-deputeti i PD, Ervin Salianji, deputeti Kujtim Gjuzi dhe Myslim Murrizi dhe ish-ministri i PS, Arben Malaj. Gjithashtu kanë qenë të pranishëm dhe gazetarët si Ylli Rakipi, Çim Peka dhe Edi Manushi.

Por dhe personazhe të futbollit si Ardjan Takaj, Orges Shehi Andi Lila, Foto Strakosha

Ka qenë korçari i njohur në rrjetet sociale Ilir Vrenozi i cili na i ka zbuluar shumë prej tyre.

         

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.