Standard.al

E pabesueshme! Ish modelja 51 vjeçare Carla Bruni shfaqet si asnjëherë më parë me bikini (FOTO)

0

Carla Bruni ishte padyshim një nga modelet kryesore të viteve nëntëdhjetë. Trup i thatë dhe bukuri e padiskutueshme, megjithatë në moshën 51 vjeç ish-supermodelja duket se ka humbur disa nga atraktivitetin e tij proverbial. Gruaja e ish presidentit francez Nicolas Sarkozy në fakt u kap nga e përjavshmja “Gente” ndërsa ishte me pushime në Ibiza me burrin e saj. Paparazzata në bikini, dame premierë prandaj është shfaqur me një formë fizike më pak të përsosur sesa zakonisht. E veshur me një kostum të zi dhe syze dielli të mëdha, ato më malinje në fakt kanë theksuar në të disa sugjerime për celulitin dhe lëkundjet e vogla të shpërndara.

Në një intervistë me stacionet televizive franceze, ish-modelja tha se ajo nuk ishte veçanërisht xheloze. Sidoqoftë, nëse burri i saj “bën një shkëlqyeshëm me një grua të bukur, unë i pres fytin”.

Kujtojmë që të dy u takuan në vitin 2007 dhe midis tyre ishte një goditje e vërtetë e rrufesë. Të dy u rikthyen kohët e fundit beqare, ata u mposhtën fjalë për fjalë nga dashuria e ndërsjellë. Carla dhe Nicolas më pas u martuan vitin e ardhshëm, me një ceremoni të festuar në Versajë. Modelja e dikurshme shpesh e ka lënë veten të shkojë në disa zbulime pikante në lidhje me jetën intime mes saj dhe burrit të saj, madje pak e turpëruar në Sarkozy.

standard.al

https://it.yahoo.com/notizie/carla-bruni-irriconoscibile-bikini-la-103511279.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.