Standard.al

E distancuar nga muzika dhe ekrani, këngëtarja e ka deklaruar vetë pritjen e ëmbël!

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli  është distancuar shumë kohët e fundit nga bota e muzikës.

Edhe kjo verë kaloi, pa asnjë këngë të publikuar nga Ismajli, ndryshe nga herët e fundit  ku çdo këngë e saj e publikuar bëhej hit memnjëherë.

Gjithashtu Genta  edhe në rrjetet sociale nuk ka qenë aspak aktive kohët e fundit edhe në rrjetet sociale.

Kujtojmë që disa muaj më parë e ftuar në emisionin e pasdites në Top Channel  “Ftesë në 5”, këngëtarja deklaroi se vitin e ardhshëm  do të jetë nënë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.