Standard.al

500 familje janë aktualisht pa energji, përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike…

0

Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës.

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar shpërthimi i kabinës që mund të kishte shkaktuar një tragjedi.

Ndërkohë kabina ka dalë jashtë përdorimi dhe rreth 500 familje janë aktualisht pa energji elektrike.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.