Standard.al

“Thyhet Strakosha”, Islanda barazon rezultatin

0

Ka nisur me gol pjesa e dytë në “Elbasan Arena”, por ata që kanë shënuar nuk kanë qenë kuqezinjtë, por miqtë islandezë, që në të 47-ën kanë realizuar me anë të Gulfi Sigurdsonit.

Ka qenë një largim i keq i topit nga Ismajli dhe një përgjumje e krejt prapavijës, që u ka dhënë mundësi ishullorëve të thyejnë Strakoshën

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.