Standard.al

Kosova po dhuron spektakël!!! Muriç një hero, i pret penalltinë Kejnit

0

Kosova po dhuron spektakël gjatë pjesës së dytë. Anglia fitoi një penallti, të cilën e ka marrë përsipër ta realizojë Herry Kejn.

Mirëpo, sulmuesi anglez ka humbur penalltinë përballë Muriç. Ishte Muriç ai i cili kuptoi anën e Kejn dhe priti penalltinë.

Shifrat vazhdojnë të mbeten 5:3, me Kosovën që ka shënuar dy gola në pjesën e dytë të takimit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.