Standard.al

“Dardanët” nuk dorëzohen/ Kosova e nis frikshëm pjesën e dytë, dy gola ndaj Anglisë

0

Kosova e ka nisur pjesën e dytë si të parën teksa ka realizuar sërish me Valon Berisha një gol mjaft të bukur dhe Vedat Muriqi me penallti për 5-3. Ndeshje e bukur e “Dardanëve” që nuk dorëzohen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.