Standard.al

Digjen disa banesa në Vlorë, forcat zjarrfikëse në vendngjarje…

0

Një zjarr ka rënë në lagjen “Pavarësia” të Vlorës.

Nga flakët janë djegur disa banesa të braktisura midis pallateve. Banesat janë shumë pranë disa shtëpive të banuara dhe pallateve të zonës.

Nuk dihen rrethanat e zjarrit, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.