Standard.al

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 55-vjeçari

0

Ngjarja ka ndodhur në zonën bregdetare të Currilave në afërsi të vendit që njihet si ‘Porti i gjermanit’.
Featured image of article: Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 61-vjeçari në Durrës, shkoi i vdekur në spital (EMRI)

 

Një 55-vjeçar nga Durrësi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën. Sipas policisë,  ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të Stacionit të Trenit.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për dokumentimin e plotë të saj.

Njoftimi i policisë:

Më datë 06.09.2019, në afërsi të Stacionit të Trenit, tek një parkim shtetasi B.I., 55 vjeç, banues në Durrës duke punuar ka rënë aksidentalisht në kontakt me rrymën elektrike dhe ka ndërruar jetë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.